Saç Kesimi...
  Saç kesiminde müşterilerimizin saç yapısı ve bulunduğumuz yılın moda
akımları dikkate alınarak kişinin yüz hatlarına, yaş tarzına ve yaşına
en uygun saç kesim seçeneklerini sunuyoruz.
 
Renklendirme...
  Oldukça geniş renk yelpazesine sahip kaliteli ürünlerimiz ve gerek
yurtiçi gerek yurtdışı eğitimler ile tüm yenilikleri takip eden
profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz renklendirme servislerimizde
sizlerin her türlü beklentisini karşılıyoruz.
  • Boya
  • Röfle
  • Balyaj
  • Renk Değişimi
 
Şekillendirme...
  Günlük hayatınızda, yoğun iş günleri ve yemeklerinde, özel günlerinizde
sizleri kıyafetleriniz, makyajınız ile bütünleştiren şekillendirme
seçenekleri sunuyoruz.
  • Fön
  • Topuz
  • Maşa
  • Örgü
 
 
Manikür/Pedikür...
  El, ayak ve tırnak bakımınız konusunda uzman kişiler tarafından hijyen kuralları esas alınarak uygulanmaktadır. Tüm ekipmanlarımız kullanıldıktan hemen sonra CLEAN TOUCH dezenfeksiyon ürünleri ile dezenfekte edilir ve paketlenir.
 
Makyaj...
  Cilt tipiniz ve temizliği esas alınarak yüz şeklinize ve bulunacağınız ortama en uygun sezonun moda renklerinden oluşan makyaj servisi sunmaktayız.
 
Cilt Bakımı...
  Cildin dış etkenlere karşı direncini arttırmak, ölü derilerden ve siyah noktalardan arındırmak, cildinizi daha sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüme kavuşturmak için kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel ekimiz ile hizmet vermekteyiz.
 
Ağda/Epilasyon...
  Kıl köklerine etki ederek zamanla azalmasına yardımcı olur ve pürüzsüz, yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlar.
 
Kavitasyon Zayıflama...
  Kavitasyon aslında bir ultrasonik bölgesel zayıflama sistemidir. Bu sistem uzun süredir kullanılmaktadır. Son yıllardaki değişen teknolojilerle kavitasyon sistemleri de değişerek gelişmiştir.

Kavitasyon cihazı içinde üretilen ses dalgaları bir el aleti yardımı ile cilt üzerinde gezdirilir. Bildiğimiz ultrason aletleri gibi uygulama öncesi cilde sesi iletebilmesi için jel sürülmektedir. Cilt üzerinden ses dalgaları cilt altına iner. En çok yağ vücutta cilt altında bulunmaktadır. Cilt altındaki yağ dokuda odaklandırılarak yoğunlaştırılan ses dalgaları bu alanı etkiler.

Yoğunlaşan ses dalgaları yağ dokuyu güçlü bir şekilde titreştirir. Bu titreşim cilt altı bir kısım yağ dokudaki yağ hücrelerinin zarlarının parçalanmasına neden olur. Böylece yağlar sıvılaşır. Mikroskopla bakıldığında sıvılaşmış bu alanlar boşluklar şeklindedir. Bu nedenle bu sisteme kavitasyon denmektedir.

Kavitasyon uygulaması ile sıvılaşan bu yağ doku ve hücreleri vücudun savunma hücrelerince toplanarak vücuttan atılmasını sağlar. Karaciğer ve barsaklar yolu ile atılım gerçekleşir. Fakat bu sürede oluşan fazla enerji ve yağı yakmak için mutlaka yağdan ve karbonhidrattan fakir beslenilmelidir.

Kavitasyonda her seansta 2–6 cm yani 1–3 beden incelme sağlanabilmektedir. Seanslar haftada bir tercih edilir